Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 16 do 22-07-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

Summer Fit

Sylwia

Fitness Black

 
50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

   
50 min

Body Shape

Joanna Z

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

09:30  
50 min

FIT PORANEK

AGA PIĄTEK

Fitness White

         
10:00
120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Gate Time

 
120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

 
120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Monika Woszczak

Fitness Black

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Angelika

Fitness White

     
11:00  
15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

60 min

Joga

Martyna

Fitness White

 
16:30
15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

   
17:00      
50 min

Trening Obwodowy

AGA PIĄTEK

Fitness White

     
17:30
50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

 
50 min

Step & Shape

Sylwia

Fitness Black

 
50 min

Fit Ball

Joanna Z

Fitness White

   
18:00
50 min

Zumba

Marta

Fitness Black

50 min

Trening Obwodowy FULL BODY

AGA PIĄTEK

Gate Time

 
50 min

Body Shape&STRETCH

AGA PIĄTEK

Fitness White

50 min

Salsation

Zastępstwo

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

   
 
50 min

Tubing Shape WORKOUT

Joanna Z

Fitness White

   
18:30
50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

 
50 min

Premium Pump

Sylwia

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TBC

Joanna Z

Fitness White

   
19:00
50 min

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

40 min

HIIT - trening interwałowy

AGA PIĄTEK

Fitness Black

60 min

PREMIUM SpinBike

Agnieszka R

Cycling

50 min

Premium Gate

Grzegorz

Gate Time

     
 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z

Fitness White

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

AGA PIĄTEK

Fitness White

19:30
50 min

Pilates

Sylwia

Fitness White

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Premium Cross

Tomek

Gate Time

       
 
50 min

SALSA FIT

Luis

Fitness Black

20:00
50 min

Premium Pump

Zastępstwo

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

50 min

TURBO SPALANIE

AGA PIĄTEK

Fitness White

         
20:30    
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

       
← →