Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 11 do 17-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

Summer Fit

Sylwia

Fitness Black

 
50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

   
50 min

Body Shape

Premium Team

Fitness Black

09:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Angelika

Fitness White

50 min

FIT PORANEK

AGA PIĄTEK

Fitness White

         
10:00
120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Gate Time

 
120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

50 min

LATINO FIT

Luis

Fitness Black

120 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Monika Woszczak

Fitness Black

50 min

Zumba

Nataliia

Fitness Black

10:30
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

           
11:00          
60 min

Joga

Martyna

Fitness White

 
17:00      
50 min

Trening Obwodowy

AGA PIĄTEK

Fitness White

     
17:30
50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

 
50 min

Step & Shape

Sylwia

Fitness Black

 
50 min

Fit Ball

Joanna Z

Fitness White

   
18:00
50 min

Zumba

Marta

Fitness Black

50 min

Trening Obwodowy FULL BODY

AGA PIĄTEK

Gate Time

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z

Fitness White

50 min

Body Shape&STRETCH

AGA PIĄTEK

Fitness White

50 min

Salsation

Luis

Fitness Black

 
50 min

Premium Gate

Grzegorz

Gate Time

 
50 min

Tubing Shape WORKOUT

Joanna Z

Fitness White

       
18:30
50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

 
50 min

Premium Pump

Agnieszka S

Fitness Black

 
50 min

TBC

Joanna Z

Fitness White

   
19:00
50 min

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

50 min

HIIT - trening interwałowy

AGA PIĄTEK

Fitness Black

60 min

PREMIUM SpinBike

Agnieszka R

Cycling

50 min

Premium Gate

Grzegorz

Gate Time

50 min

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

   
50 min

Zgrabna Sylwetka

Gosia

Fitness Black

50 min

PREMIUM SpinBike

Agnieszka R

Cycling

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

AGA PIĄTEK

Fitness White

 
 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z

Fitness White

 
19:30    
50 min

Premium Cross

Tomek

Gate Time

50 min

PREMIUM JUMP - Trampoliny

Angelika

Fitness Black

     
50 min

SALSA FIT

Luis

Fitness Black

 
20:00
50 min

Pilates

Gosia

Fitness White

50 min

PREMIUM JUMP - Trampoliny

Angelika

Fitness Black

 
60 min

Joga

Martyna

Fitness White

50 min

Zumba

Marta

Fitness Black

   
50 min

Premium Pump

Agnieszka S

Fitness Black

50 min

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

   
 
50 min

TURBO SPALANIE

AGA PIĄTEK

Fitness White

20:30    
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

       
← →