Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Pn, 15-10-2018 09:00 - 09:50 HIIT Joanna K.
10:30 - 11:20 Zumba Luis
11:00 - 11:50 Aktywny Senior Grzegorz
11:00 - 11:15 Premium Tabata Premium Team
16:30 - 16:45 Express Brzuch Premium Team
17:30 - 18:20 Płaski Brzuch & Stretching Sylwia
18:30 - 19:20 Fit Ball Sylwia
18:30 - 19:20 Zumba Marta
19:00 - 19:50 Spin Bike Krzysztof P.
19:30 - 20:20 Premium Pump Monika Woszczak
Wt, 16-10-2018 09:30 - 10:20 Burn Body Agnieszka P.
11:00 - 11:15 Premium Tabata Premium Team
16:30 - 16:45 Express Brzuch Premium Team
17:30 - 18:20 Step & Shape Monika Wietrzykowska
18:00 - 18:50 Tubing Shape Joanna Z.
18:30 - 19:20 Gate Challenge Agnieszka P.
19:00 - 19:50 Zdrowy Kręgosłup Joanna Z.
19:30 - 20:20 HIIT Agnieszka P.
20:30 - 21:20 Salsation Luis
Śr, 17-10-2018 09:00 - 09:50 Brzuch&Uda&Pośladki Sylwia
10:00 - 10:50 Zdrowy Kręgosłup Joanna K.
11:00 - 11:50 Aktywny Senior Grzegorz
11:00 - 11:15 Premium Tabata Premium Team
16:30 - 16:45 Express Brzuch Premium Team
17:30 - 18:20 Fit Ball Sylwia
18:30 - 19:20 Premium Pump Sylwia
19:00 - 19:50 Spin Bike Agnieszka R.
19:30 - 20:20 Choreology Luis
19:30 - 20:20 Premium Cross Tomasz
20:00 - 20:50 Cellulit Killer Katarzyna P.
20:30 - 21:20 Zumba Luis
Cz, 18-10-2018 09:00 - 09:50 Fit Ball Sylwia
10:30 - 11:20 Zumba Luis
11:00 - 11:15 Premium Tabata Premium Team
16:30 - 16:45 Express Brzuch Premium Team
17:30 - 18:20 Trening Obwodowy Agnieszka P.
18:30 - 19:20 Burn Body Agnieszka P.
19:00 - 19:50 Gate Challenge Emilia M.
19:30 - 20:20 Zdrowy Kręgosłup Joanna Z.
20:00 - 20:50 Total Body Workout Emilia M.
Pt, 19-10-2018 09:30 - 10:20 Tubing Shape Angelika
11:00 - 11:50 Aktywny Senior Grzegorz
11:00 - 11:15 Premium Tabata Premium Team
16:30 - 16:45 Express Brzuch Premium Team
17:00 - 17:50 Zumba Luis
17:30 - 18:20 Płaski Brzuch & Stretching Monika Wietrzykowska
18:00 - 18:50 Salsation Luis
18:30 - 19:20 Brazylijskie Pośladki Monika Wietrzykowska
So, 20-10-2018 10:00 - 10:50 Cellulit Killer Monika Woszczak
11:00 - 12:00 Joga Kinga
N, 21-10-2018 09:00 - 09:50 Body Shape Angelika
ZASTĘPSTWO
10:00 - 10:50 Zdrowy Kręgosłup Joanna K.