Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

Cellulit Killer

Joanna K.

Fitness Black

 
50 min

Brzuch&Uda&Pośladki

Joanna K.

Fitness White

50 min

Fit Ball

Angelika

Fitness White

   
50 min

Body Shape

Angelika

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

09:30  
50 min

Burn Body

Agnieszka P.

Fitness White

   
50 min

Tubing Shape

Angelika

Fitness White

   
10:00    
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna K.

Fitness White

   
50 min

Cellulit Killer

Monika Woszczak

Fitness Black

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna K.

Fitness White

10:30
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

   
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

     
11:00
50 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

50 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

50 min

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

60 min

Joga

Kinga

Fitness White

 
15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

 
15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

 
15 min

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

 
16:30
15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

15 min

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

   
17:00        
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

   
17:30
50 min

Płaski Brzuch & Stretching

Sylwia

Fitness White

50 min

Brazylijskie Pośladki

Monika Wietrzykowska

Fitness Black

50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

50 min

Trening Obwodowy

Agnieszka P.

Fitness Black

50 min

Płaski Brzuch & Stretching

Monika Wietrzykowska

Fitness White

   
18:00  
50 min

Tubing Shape

Joanna Z.

Fitness White

   
50 min

Salsation

Luis

Fitness Black

   
18:30
50 min

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

50 min

Gate Challenge

Agnieszka P.

Gate Time

50 min

Premium Pump

Sylwia

Fitness Black

50 min

Burn Body

Agnieszka P.

Fitness White

50 min

Brazylijskie Pośladki

Monika Wietrzykowska

Fitness White

   
50 min

Zumba

Marta

Fitness Black

       
19:00
50 min

Spin Bike

Krzysztof P.

Cycling

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z.

Fitness White

50 min

Spin Bike

Joanna T.

Cycling

       
19:30
50 min

Premium Pump

Monika Woszczak

Fitness Black

50 min

HIIT

Agnieszka P.

Fitness Black

50 min

Choreology

Luis

Fitness Black

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z.

Fitness White

     
   
50 min

Premium Cross

Tomasz

Gate Time

 
20:30    
50 min

Zumba

Luis

Fitness Black

       
20:45  
50 min

Salsation

Luis

Fitness Black

         
← →