Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

HIIT

Joanna K.

Fitness Black

10:30-11:20

Zumba

Luis

Fitness Black

11:00-11:50

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

11:00-11:15

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

16:30-16:45

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

17:30-18:20

Płaski Brzuch & Stretching

Sylwia

Fitness White

18:30-19:20

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

18:30-19:20

Zumba

Marta

Fitness Black

19:00-19:50

Spin Bike

Krzysztof P.

Cycling

19:30-20:20

Premium Pump

Monika Woszczak

Fitness Black

09:30-10:20

Burn Body

Agnieszka P.

Fitness White

11:00-11:15

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

16:30-16:45

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

17:30-18:20

Step & Shape

Monika Wietrzykowska

Fitness Black

18:00-18:50

Tubing Shape

Joanna Z.

Fitness White

18:30-19:20

Gate Challenge

Agnieszka P.

Gate Time

19:00-19:50

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z.

Fitness White

19:30-20:20

HIIT

Agnieszka P.

Fitness Black

20:30-21:20

Salsation

Luis

Fitness Black

09:00-09:50

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

10:00-10:50

Zdrowy Kręgosłup

Joanna K.

Fitness White

11:00-11:50

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

11:00-11:15

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

16:30-16:45

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

17:30-18:20

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

18:30-19:20

Premium Pump

Sylwia

Fitness Black

19:00-19:50

Spin Bike

Agnieszka R.

Cycling

19:30-20:20

Choreology

Luis

Fitness Black

19:30-20:20

Premium Cross

Tomasz

Gate Time

20:00-20:50

Cellulit Killer

Katarzyna P.

Fitness White

20:30-21:20

Zumba

Luis

Fitness Black

09:00-09:50

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

10:30-11:20

Zumba

Luis

Fitness Black

11:00-11:15

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

16:30-16:45

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

17:30-18:20

Trening Obwodowy

Agnieszka P.

Fitness Black

18:30-19:20

Burn Body

Agnieszka P.

Fitness White

19:00-19:50

Gate Challenge

Emilia M.

Gate Time

19:30-20:20

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z.

Fitness White

20:00-20:50

Total Body Workout

Emilia M.

Fitness Black

09:30-10:20

Tubing Shape

Angelika

Fitness White

11:00-11:50

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

11:00-11:15

Premium Tabata

Premium Team

Gate Time

16:30-16:45

Express Brzuch

Premium Team

Gate Time

17:00-17:50

Zumba

Luis

Fitness Black

17:30-18:20

Płaski Brzuch & Stretching

Monika Wietrzykowska

Fitness White

18:00-18:50

Salsation

Luis

Fitness Black

18:30-19:20

Brazylijskie Pośladki

Monika Wietrzykowska

Fitness White

10:00-10:50

Cellulit Killer

Monika Woszczak

Fitness Black

11:00-12:00

Joga

Kinga

Fitness White

09:00-09:50

Body Shape

Angelika

Fitness Black

ZASTĘPSTWO

10:00-10:50

Zdrowy Kręgosłup

Joanna K.

Fitness White

← →