Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Gdańsk ul. Cienista 30)

 

Szanowni Klienci! Prosimy o uważne zapisy i sprawdzanie godzin zajęć.

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi zasadami dotyczącymi zajęć grupowych. TUTAJ.

Życzymy udanych treningów :)

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

Summer Fit

Sylwia

Fitness Black

09:30-10:20

Zdrowy Kręgosłup

Angelika

Fitness White

10:00-12:00

Aktywny Senior

Grzegorz

Gate Time

10:30-11:20

Zumba

Luis

Fitness Black

17:30-18:20

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

18:00-18:50

Zumba

Marta

Fitness Black

18:30-19:20

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

19:00-19:50

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

19:00-19:50

Zgrabna Sylwetka

Gosia

Fitness Black

20:00-20:50

Pilates

Gosia

Fitness White

20:00-20:50

Premium Pump

Agnieszka S

Fitness Black

09:30-10:20

FIT PORANEK

AGA PIĄTEK

Fitness White

18:00-18:50

Trening Obwodowy FULL BODY

AGA PIĄTEK

Gate Time

18:00-18:50

Tubing Shape WORKOUT

Joanna Z

Fitness White

19:00-19:50

HIIT - trening interwałowy

AGA PIĄTEK

Fitness Black

19:00-19:50

PREMIUM SpinBike

Agnieszka R

Cycling

19:00-19:50

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z

Fitness White

20:00-20:50

PREMIUM JUMP - Trampoliny

Angelika

Fitness Black

20:00-20:50

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

20:00-20:50

TURBO SPALANIE

AGA PIĄTEK

Fitness White

09:00-09:50

Brzuch&Uda&Pośladki

Sylwia

Fitness White

10:00-12:00

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

17:30-18:20

Step & Shape

Sylwia

Fitness Black

18:00-18:50

Zdrowy Kręgosłup

Joanna Z

Fitness White

18:30-19:20

Premium Pump

Agnieszka S

Fitness Black

19:00-20:00

PREMIUM SpinBike

Agnieszka R

Cycling

19:30-20:20

Premium Cross

Tomek

Gate Time

19:30-20:20

SALSA FIT

Luis

Fitness Black

20:30-21:20

Zumba

Luis

Fitness Black

09:00-09:50

Fit Ball

Sylwia

Fitness White

10:00-10:50

LATINO FIT

Luis

Fitness Black

17:00-17:50

Trening Obwodowy

AGA PIĄTEK

Fitness White

18:00-18:50

Body Shape&STRETCH

AGA PIĄTEK

Fitness White

19:00-19:50

Premium Gate

Grzegorz

Gate Time

19:00-19:50

Zdrowy Kręgosłup

AGA PIĄTEK

Fitness White

19:30-20:20

PREMIUM JUMP - Trampoliny

Angelika

Fitness Black

20:00-21:00

Joga

Martyna

Fitness White

10:00-12:00

Aktywny Senior

Grzegorz

Fitness White

17:30-18:20

Fit Ball

Joanna Z

Fitness White

18:00-18:50

Salsation

Luis

Fitness Black

18:30-19:20

TBC

Joanna Z

Fitness White

19:00-19:50

PREMIUM SpinBike

Krzysztof P

Cycling

20:00-20:50

Zumba

Marta

Fitness Black

10:00-10:50

Brzuch&Uda&Pośladki

Monika Woszczak

Fitness Black

11:00-12:00

Joga

Martyna

Fitness White

09:00-09:50

Body Shape

Premium Team

Fitness Black

10:00-10:50

Zumba

Nataliia

Fitness Black

18:00-18:50

Premium Gate

Grzegorz

Gate Time

← →